Ondřej Coufal

40773. Tanec

popis: Olej na plátně fixováno na kartonu, 61x71 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 16. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:22:00

vyvolávací cena: 900 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 7 000 Kč