Ondřej Gála - Vyvolený

Akryl na plátně, 50x70 cm. Monogramováno vpravo dole GO 2023. Nerámováno.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 70 cm

111179. Vyvolený
Dražba ukončena:04.02.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč