Ondřej Kočár - Krajina - Beskydy

Olej na sololitu, 45x60 cm. Signováno vpravo dole Kočár. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1964
Malíř, grafik. Studoval výtvarnou výchovu na PedF v Ostravě u J. Vybírala, Z. Jelínka, O. Dedka, D. Vorla. M. Terčové a K. Svobody. Zabývá se malbou krajiny, portrétu, figurálních kompozic a zátiší. V grafice tvoří lepty s přírodními motivy a portréty. Vystavuje v Česku i v zahraničí.

78669. Krajina - Beskydy
Dražba ukončena:05.06.2022 20:35:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč