Ondřej Minář - Podzimní ráno

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vlevo dole O. Minář 21. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 15. 10. 1990
Studium
2015-2019 AVU (M. Mainer)
2019 -2021 AVU (M. Meduna)
Výstavy:
2017 -2018: Světlo v obraze-český impresionismus, Jízdárna Pražského hradu, Praha
2018: Rozbřesk-současná krajinomalba, Východočeská galerie, Pardubice 2019: Boys and Girls, Nová galerie, Praha
2019: Pohled do krajiny očima mladých umělců, Galerie České spořitelny, Praha 2019: Otisky krajiny, Alšova jihočeská galerie-synagoga Čkyně, Čkyně
2021: Vyhořelé múzy-vyléčená monstra, diplomanti AVU, Praha
2022: XXII. sympozium současného umění, Galerie Felixe Jeneweina, Kutná hora

86412. Podzimní ráno
Dražba ukončena:01.12.2022 20:23:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč