Ondřej Sekora

40778. Ferda Mravenec

popis: Kombinovaná technika, 32x45 cm. Signováno dole uprostřed Sekora. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:27:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 20 000 Kč