Ora (Alexander) Pokorný  - Na ulici

Akvarel, 38x29 cm. Signováno vpravo dole Ora Pokorný. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1901 – 1950
Malíř, etnolog, zvláště zaměřený na život a obyvatele Podkarpatské Rusi.

117995. Na ulici
Dražba ukončena:23.06.2024 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 23.06.2024 8:48:48 11023