Olej na dřevěné desce. 26x24 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 46 cm
o autorovi: 1836 – 1910 Francouzský malíř, původem z Itálie.