Oreste Cortazzo - Úspěšný lov

Olej na dřevěné desce. 26x24 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1836 – 1910
Francouzský malíř, původem z Itálie.

Oreste Cortazzo
77221. Úspěšný lov
Dražba ukončena:25.05.2022 21:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč