Oskar Brázda - Tulipány ve váze

Olej na kartonu, 54x71 cm, signováno vpravo dole O. Brázda, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888 – 1977
Vystudoval vídeňskou Akademii u prof. Bachera a Pochwalského, r. 1913 studijní pobyt v Itálii, kde byl za 1. světové války internován, pak se účastnil zahraničního odboje, vedeného T. G. Masarykem. Po návratu do ČSR v r. 1925 zakoupil zámek Ličkov, kde v r. 1977 zemřel. Maloval povětšinou v akademickém stylu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč

12731. Tulipány ve váze
Dražba ukončena:21.09.2017 21:59:20
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 500 Kč