Oskar Chyca - Rybáři

Olej na kartonu, 53x69 cm. Signováno vpravo dole Oskar Chyca. Rámováno.

Stav: Rám i malba poškozeny.

Nejdelší strana: 78 cm

118002. Rybáři
Dražba ukončena:23.06.2024 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč