Oskar Fiala - Přírodní scéna z Československa

Akvarel, 32x44 cm. Signováno vpravo dole O. Fiala. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1860 - 1913
Narodil se v Praze. Byl žákem Julia Mařáka v krajinářské speciálce na pražské AVU. Povoláním byl odborný učitel kreslení na průmyslové škole. Tvořil obrazy z okolí Prahy, z poříčí českých řek, z Valašska a ze Slovácka. V jeho dílech převládá romantismus a smysl pro malebné motivy v malbě i grafice.

30889. Přírodní scéna z Československa
Dražba ukončena:24.04.2019 18:57:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč