Kombinovaná technika, 55x38 cm. Signováno vpravo dole O. Fiala. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1860 - 1913
Narodil se v Praze. Byl žákem Julia Mařáka v krajinářské speciálce na pražské AVU. Povoláním byl odborný učitel kreslení na průmyslové škole. Tvořil obrazy z okolí Prahy, z poříčí českých řek, z Valašska a ze Slovácka. V jeho dílech převládá romantismus a smysl pro malebné motivy v malbě i grafice.