Oskar Fiala - Ulička

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 55x38 cm. Signováno vpravo dole O. Fiala. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1860 - 1913
Narodil se v Praze. Byl žákem Julia Mařáka v krajinářské speciálce na pražské AVU. Povoláním byl odborný učitel kreslení na průmyslové škole. Tvořil obrazy z okolí Prahy, z poříčí českých řek, z Valašska a ze Slovácka. V jeho dílech převládá romantismus a smysl pro malebné motivy v malbě i grafice.

vydraženo
35385. Ulička
Dražba ukončena:26.09.2019 21:16:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 200 Kč limit (26.09.2019 21:11:13) 5629
2 100 Kč 26.09.2019 17:09:52 131
2 000 Kč limit (01.09.2019 13:12:31) 2545
1 900 Kč 01.09.2019 13:12:32 2495
1 800 Kč limit (29.08.2019 22:26:06) 2545
1 700 Kč 29.08.2019 22:26:07 2495
1 600 Kč limit (29.08.2019 22:26:02) 2545
1 500 Kč 29.08.2019 22:26:03 2495
1 400 Kč limit (29.08.2019 22:25:58) 2545
1 300 Kč 29.08.2019 22:25:59 2495
1 200 Kč limit (29.08.2019 22:25:47) 2545
1 100 Kč 29.08.2019 22:25:48 2495
1 000 Kč limit (23.08.2019 17:44:15) 2545