Oskar Fiala - Vesnička u lesa

Akvarel, 30x42 cm. Signováno vlevo dole O. Fiala. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1860 - 1913
Narodil se v Praze. Byl žákem Julia Mařáka v krajinářské speciálce na pražské AVU. Povoláním byl odborný učitel kreslení na průmyslové škole. Tvořil obrazy z okolí Prahy, z poříčí českých řek, z Valašska a ze Slovácka. V jeho dílech převládá romantismus a smysl pro malebné motivy v malbě i grafice.

77113. Vesnička u lesa
Dražba ukončena:08.05.2022 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč