Kresba. 20x25cm. Signováno vlevo dole Heller 1912. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1870 - 1938
Narodil se ve Studénce v zajištěné židovské rodině. Studoval AVU v Berlíně. Ve své tvorbě se věnoval krajinářství, ale i malování portrétů a zátiší. Maloval veduty se stafáží a zátiší.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.