Akvarel, 30x39 cm. Signováno vpravo dole Osk. Heller 35. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.
o autorovi: 1870 - 1938
Narodil se ve Studénce v zajištěné židovské rodině. Studoval AVU v Berlíně. Ve své tvorbě se věnoval krajinářství, ale i malování portrétů a zátiší. Maloval veduty se stafáží a zátiší.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.