Litografie, 25x25 cm. Monogramováno vpravo dole v tisku OK a signováno vpravo dole tužkou O. Kokoschka. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 58 cm
o autorovi: 1886-1980 Rakouský malíř, ilustrátor a grafik.