Oskar Kokoschka - Blumenaquarelle

Nejdelší strana: 39 cm

Umělecké tisky, všechny 38x28 cm. Signovány v tisku O. Kokoschka. Volné listy v původních deskách. Vydáno v roce 1948 ve Švýcarsku.

Pozn.: Desky poškozeny.

o autorovi: 1886-1980
Rakouský malíř, ilustrátor a grafik.

154116. Blumenaquarelle
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:15:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč