Oskar Kokoschka

52310. Olympische Spiele München 1972

popis: Litografie, 90/200,102x64 cm. Signováno vpravo dole tužkou O. Kokoschka. Rám, sklo.

o autorovi: 1886-1980
Rakouský malíř, ilustrátor a grafik.

dražba ukončena: 11.11.2020 20:56:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč