Oskar Kokoschka - Olympische Spiele München 1972

Litografie, 90/200,102x64 cm. Signováno vpravo dole tužkou O. Kokoschka. Rám, sklo.

o autorovi: 1886-1980
Rakouský malíř, ilustrátor a grafik.

52310. Olympische Spiele München 1972
Dražba ukončena:11.11.2020 20:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč