Oskar Kokoschka - Saul a David - Duch boží přišel na Saula

Litografie, 39x31 cm. Číslovaná edice 5/60. Signováno vpravo dole O. Kokoschka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Dílo je vedeno v soupisu prací "Oskar Kokoschka (Art Gallery NSW), autoři Wingler/Welz".

o autorovi: 1886-1980
Rakouský malíř, ilustrátor a grafik.

50243. Saul a David - Duch boží přišel na Saula
Dražba ukončena:14.10.2020 20:26:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč