Oskar Kokoschka - Soubor 2 portrétů

Litografie, rozměry: 65x47 cm a 67x47 cm. 1x signováno vlevo nahoře v tisku. O. Kokoschka 1920. Rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Papíry mírně poškozeny.

o autorovi: 1886-1980
Rakouský malíř, ilustrátor a grafik.

34756. Soubor 2 portrétů
Dražba ukončena:19.09.2019 22:43:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 500 Kč