Oskar Kokoschka - Soubor Zwanzig Zeichnungen

20 zinkografií, 42x31 cm. Všechny signovány v tisku OK.
Vydal Verlag der Sturm Berlin, 20. léta 20. stol.

o autorovi: 1886-1980
Rakouský malíř, ilustrátor a grafik.

25096. Soubor Zwanzig Zeichnungen
Dražba ukončena:28.11.2018 22:00:09
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:10 000 Kč