Oskar Kokoschka

40790. Zamyšlená dívka

popis: Litografie, 67x47 cm. Signováno vlevo dole O. Kokoschka 1920. Rám, pasparta, sklo.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:39:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 8 000 Kč