Oskar Kokoschka - Zamyšlená dívka

Litografie, 67x47 cm. Signováno vlevo dole O. Kokoschka 1920. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1886-1980
Rakouský malíř, ilustrátor a grafik.

40790. Zamyšlená dívka
Dražba ukončena:26.02.2020 19:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč