Oskar Seifarth - Kytice ve váze

Olej na překližce, 70x50 cm, signováno vlevo dole O. Seifarth, rám.

1884, Praha

4104. Kytice ve váze
Dražba ukončena:30.03.2016 22:18:52
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč