Oskar Seifarth - Matka s dítětem

Olej na kartonu, 27x35 cm, signováno vlevo dole O. Seifarth, rám.

1884, Praha

4708. Matka s dítětem
Dražba ukončena:25.05.2016 22:05:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč