Oskar Seifarth - Muž s koňmi

Kombinovaná technika, 33x50 cm, signováno vpravo dole O. Seifarth, rám, zaskleno.

1884, Praha

Pozn.: Rám poškozen.

3158. Muž s koňmi
Dražba ukončena:25.11.2015 20:47:44
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:6 000 Kč