Oskar Seifarth - Letní idyla

Kresba, 50x65 cm, signováno vlevo dole O. Seifarth, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

16603. Letní idyla
Dražba ukončena:28.02.2018 19:52:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč