Oskar Seifarth - Maškarní ples

Kombinovaná technika. 48x38,5 cm. Signováno vlevo dole Seifarth. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

302302. Maškarní ples
Dražba ukončena:23.11.2019 20:23:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč