Oskar Seifarth - Svatební hostina

Kombinovaná technika. 45,5x40 cm. Signováno vlevo dole O.Seifarth. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

302317. Svatební hostina
Dražba ukončena:23.11.2019 20:19:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč