Oskar Seifarth - Tajemná dívka

Kresba, 58x48 cm. Signováno vlevo dole O.Seifarth. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

42231. Tajemná dívka
Dražba ukončena:25.03.2020 20:37:09
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:13 000 Kč