Ota Janeček - Krajina

Olej na kartonu, 19x26 cm, signováno vlevo dole Ota Janeček 85, rám.

1919, Pardubičky - 1996, Praha

Pozn.: Malba mírně poškozena. Pravost ověřena synem Oty Janečka. Na zadní straně díla štítek s číslem katalogu 924.

1943. Krajina
Dražba ukončena:28.01.2015 22:15:12
Vyvolávací cena:4 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč