Ota Bubeníček - Chaloupka za vodou

Olej na kartonu 23,5x 34 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček, rám.

1871, Uhříněves - 1962

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

1944. Chaloupka za vodou
Dražba ukončena:28.01.2015 22:10:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč