Ota Bubeníček - Chaloupky v zimě

Olej na kartonu, 36x49 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček 15, nerámováno.

1871, Uhříněves - 1962

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

2220. Chaloupky v zimě
Dražba ukončena:27.05.2015 19:28:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč