Ota Bubeníček - Krajina před bouří

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček, rám, zaskleno.

1871, Uhříněves - 1962

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

2802. Krajina před bouří
Dražba ukončena:30.09.2015 21:39:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč