Ota Bubeníček - Letní obloha

Olej na plátně, 50 x 66 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček. Rám.

1871, Uhříněves - 1962

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr Michaelem Zachařem.

1928. Letní obloha
Dražba ukončena:28.01.2015 21:54:00
Vyvolávací cena:4 500 Kč
vydraženo za:27 000 Kč