Ota Bubeníček - Mladá Vožice - "Na Pavlově"

Olej na kartonu, 26 x 30 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole.

Pozn.: vzadu tužkou název. Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem.

356. Mladá Vožice - "Na Pavlově"
Dražba ukončena:25.04.2013 21:09:37
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč