Ota Bubeníček - Před bouří

Olej na plátně, 68x95 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček, rám.

1871, Uhříněves - 1962

Pozn.: Rám poškozený. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

3141. Před bouří
Dražba ukončena:25.11.2015 20:14:00
Vyvolávací cena:7 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč