Ota Bubeníček - Před statkem

Olej na překližce, 30 x 33 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole. Vzadu pravděpodobně datováno tužkou - 1940. Rám poškozen.

Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem.

833. Před statkem
Dražba ukončena:27.11.2013 19:36:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč