Ota Bubeníček - Před vesnicí

Olej na kartonu, 24,5x35 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček, rám.

1871, Uhříněves - 1962

3109. Před vesnicí
Dražba ukončena:25.11.2015 19:42:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč