Ota Bubeníček - Rozkvetlý sad

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno. Okolo roku 1930.

Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.

1871, Uhříněves - 1962

1564. Rozkvetlý sad
Dražba ukončena:26.11.2014 20:16:08
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč