Ota Bubeníček - Stavení u cesty

Olej na papíře, 33x50 cm, signováno vpravo dole, rám. Kolem roku 1940.

1871, Uhříněves - 1962

Pozn.: Odtržen kousek papíru cca 2,3 x 0,5 cm v horním pravém rohu. Rám místy poškozen.

Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.

1513. Stavení u cesty
Dražba ukončena:26.11.2014 19:17:10
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč