Ota Bubeníček - Studie krajiny

Akvarel, 17x22 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček, rám, pasparta, zaskleno.

1871, Uhříněves - 1962

3267. Studie krajiny
Dražba ukončena:25.11.2015 22:18:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 200 Kč