Ota Bubeníček - U potoka

Olej na kartonu, 22x28 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem. Kvalitní malba po roce 1910.

1274. U potoka
Dražba ukončena:02.06.2014 22:47:31
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč