Ota Bubeníček - Ze Slovenska

Olej na kartonu, 34x47 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček 20, rám, zaskleno.

1871, Uhříněves - 1962

Pozn.: Karton mírně vyboulen. Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

2497. Ze Slovenska
Dražba ukončena:28.05.2015 21:04:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč