Ota Bubeníček - Ve vesnici

Olej na papíře, 37x53 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, rám, zaskleno.

1871, Uhříněves - 1962

Konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem.

1750. Ve vesnici
Dražba ukončena:27.11.2014 20:08:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč