Ota Bubeníček - Vesnice u potoka

Olej na kartonu, 25x36 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček, rám, zaskleno.

1871, Uhříněves - 1962

2357. Vesnice u potoka
Dražba ukončena:27.05.2015 21:45:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč