Ota Bubeníček - Cesta podzimní krajinou

Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole O. Bubeníček. Rám.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

20472. Cesta podzimní krajinou
Dražba ukončena:31.05.2018 19:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč