Ota Bubeníček

49178. Cesta rozkvetlou loukou

popis: Olej na kartonu, 36x52 cm. Signováno vpravo dole O. Bubeníček. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

dražba ukončena: 30.09.2020 20:52:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 14 000 Kč