Ota Bubeníček - Chalupa u řeky

Olej na kartonu, 28x36 cm. Signováno vpravo dole O. Bubeníček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější autorská signatura.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

28817. Chalupa u řeky
Dražba ukončena:27.02.2019 19:30:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč