Ota Bubeníček - Kostelík na návrší

Olej na kartonu. 25x36 cm. Signováno vlevo dole O. Bubeníček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

40900. Kostelík na návrší
Dražba ukončena:26.02.2020 21:29:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč