Ota Bubeníček

45074. Malé stromořadí

popis: Olej na kartonu, 33x48 cm. Signováno vpravo dole O. Bubeníček. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější autorská signatura.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

zbývá: 2 dnů, 6 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:16:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 10 000 Kč