Ota Bubeníček - Oblaka nad krajinou

Olej na kartonu, 49x63 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

posouzeno znalcem
154021. Oblaka nad krajinou
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč